L jak leniwiec – urocza karta pracy do druku, przygotowana z myślą o dzieciach stawiających pierwsze kroki w nauce pisania. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.
O jak orka – urocza karta pracy do druku, przygotowana z myślą o dzieciach stawiających pierwsze kroki w nauce pisania. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.
M jak małpa – urocza karta pracy do druku, przygotowana z myślą o dzieciach stawiających pierwsze kroki w nauce pisania. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.
A jak alpaka – urocza karta pracy do druku, przygotowana z myślą o dzieciach stawiających pierwsze kroki w nauce pisania. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zamknij